Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Sadbové zemiaky Impala - Holandská odroda

VYPREDANÉ pre rok 2024
Impala je veľmi skorá konzumná odroda vhodná pre letný a jesenný konzum, odporúčaná spotreba v období jún – december. Varný typ B. Dosahuje vysoké úrody s potenciálom 65t/ha.
Obj. čislo:
23675
EAN:
8588001914042
Varný typ
B
Farba dužiny
žltá
Skladovateľnosť
dobrá
Tvar hľuzy
oválna
Farba šupky
žltá
Stupeň množenia
A (C1)
Krajina pôvodu
Holandsko
Ošetrenie hľúz
nemorené
Kalibrácia hľúz
35/55

Sadbové zemiaky Impala - Holandská odroda

Odroda zemiakov Impala

Veľmi skorá konzumná odroda zemiakov, vhodná pre letný a jesenný konzum. Odporúča sa ju spotrebovať v období jún – december. Táto odroda sadbových zemiakov je určená na priamy konzum ako príloha. Varný typ B má po uvarení stredne pevnú konzistencie, hľuzy sú menej múčnaté a netmavne. Impala vytvára oválne zemiaky so žltou šupkou, veľmi plytkými očkami a žltou dužinou.

Úrodový potenciál odrody Impala

Táto zemiaková sadba dosahuje vysoké úrody s úrodovým potenciálom 65 t.ha-1. Má rýchlu dynamiku tvorby hľúz, je určená pre zber v druhom zberovom termíne. Proti plesni zemiakovej vykazuje nižšiu odolnosť na vňati i na hľuzách, je stredne odolná proti chrastavitosti obyčajnej. Zemiaky sú stredne odolné proti mechanickému poškodeniu. Pozitívna vlastnosť: Dosahuje vysoké úrody s úrodovým potenciálom 65 t.ha-1.

Vysoké úrody je možné dosiahnuť harmonickým hnojením a prípadnou dodatočnou závlahou.

Dopĺňajte živiny zálievkou alebo postrekom na list biohnojivom Agriful


Pre ochranu zemiakov a dosiahnutie dostatočnej úrody aplikujte ODPORÚČANÉ kombinácie produktov, ktoré máme v zľave.Parametre

Varný typ B
Farba dužiny žltá
Skladovateľnosť dobrá
Tvar hľuzy oválna
Farba šupky žltá
Stupeň množenia A (C1)
Krajina pôvodu Holandsko
Ošetrenie hľúz nemorené
Kalibrácia hľúz 35/55

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.