Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

O spoločnosti

ORGANIX garden

Spoločnosť ORGANIX garden s.r.o. vznikla v roku 2017 ako maloobchodná a veľkoobchodná predajňa so záhradkárskym a sezónnym tovarom.

Našu ponuku tvoria záhradkárske potreby ako sú osivá, sadivá, ovocné stromčeky, hnojivá, postreky a náradie do záhrady.  Z tohto sortimentu sa špecializujeme na distribúciu a poradenstvo v oblasti používania ekologických postrekov na ochranu rastlín a biostimulantov.  

Začiatkom záhradkárskej sezóny u nás nájdete pestrý výber rôznych odrôd zemiakovej sadby, ovocných stromčekov a sortimentu drobného ovocia.  

Následne prichádza čas predaja batátových sadeníc, ku ktorým ponúkame odborné poradenstvo priamo od pestovateľov.

Chovatelia domácich hospodárskych zvierat u nás nakúpia kŕmne zmesi a minerálne premixy.

K dispozícii je aj široké portfólio interiérových a exteriérových dekorácií a sezónneho tovaru. 

Jeseň je sprevádzaná dušičkovým sortimentom a rozmanitým výberom ikebán, kvetov i vencov.

Predvianočné obdobie je charakteristické predajom živých vianočných stromčekov a dekorácií.

ORGANIX garden disponuje širokým sortimentom úžitkového tovaru na každú sezónu! Stabilné zázemie, odborní poradcovia, flexibilné zásobovanie sú základnými parametrami plnenia požiadaviek našich zákazníkov.

Default text

 

 

Naše hodnoty:

 

  1. Napredujúci
  2. Naslúchajúci
  3. Poskytujúci odborné poradenstvo
  4. Všímavý a zodpovedný

 

 

  1. Napredujeme v biologickej ochrane ovocnej, zeleninovej a okrasnej záhrady

Na slovenský trh každoročne prianášame nové preparáty na ochranu rastlín, ktoré podrobujeme laboratórnym a poľným pokusom, testujeme ich u farmárov a na základe týchto skúsenosti ich odporúčame svojím zákazníkom. Taktiež vyvíjame vlastné produkty, ktorých je nedostatok nielen v našej malej republike.

 

  1. Naslúchame zákazníkom a snažíme sa naplniť ich potreby

Svoje aktivity prispôsobujeme potrebám našich zákazníkov. Snažíme sa čo najviac uspokojiť ich potreby vrámci záhrady a všetkého čo potrebujú pre dopestovanie zdravých potravín a skrášlenia svojho voľného času ktorý trávia na záhrade.

 

  1. Radíme ako vypestovať nezávadné potraviny bez rezíduí

Svoje skúsenosti zdieľame s každým, kto nám zaklope na dvere.

 

  1. Nie sme ľahostajný k našej prírode. Záleží nám na nej.

Veríme v to, že pestovať a produkovať potraviny sa dá aj bez chémie. Samozrejme, niektorí si pomyslia, že je to utópia. No dostatočná príprava, kombinácia správnej agrotechniky s ekologickými prípravkami, a chuť do roboty nás dovedú do krajšej, pestrejšej a zdravšej budúcnosti.

 

Tím spoločnosti ORGANIX garden s.r.o.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.