Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Batáty

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Batáty- sadenice

Fólia záhradkárska - čierna, š. 80 cm

Záhradkárska fólia šírky 80 cm, hrúbka 0,05mm
0,40 s DPH / m
0,33 € bez DPH / m
+ -
Na sklade
Obj. čislo: 11377

Batáty- sadenice

Batátové sadenice - biele

Sadenice bielych batátov zasielame kuriérom starostlivo zabalené. Sadenice sú vo veľkosti 15-25,30 cm. Zakorenené a pripravené na výsadbu. Pre dostatočne zahriatie pôdy použite čiernu fóliu. Hodia sa na vyprážanie aj zapekanie.
1,10 s DPH / ks
0,92 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 493

Batáty- sadenice

Batátové sadenice - fialové

Sadenice fialových batátov zasielame kuriérom starostlivo zabalené. Sadenice sú vo veľkosti 15-25,30 cm. Zakorenené a pripravené na výsadbu. Pre dostatočne zahriatie pôdy použite čiernu fóliu. Vyznačujú sa mäkkou "krémovou" dužinou" a sú bohatým zdrojom antioxidantov.
1,10 s DPH / ks
0,92 € bez DPH / ks
+ -
Posielame v Máji 2024
Obj. čislo: 494

Batáty- sadenice

Batátové sadenice - oranžové

Sadenice oranžových batátov vám prinesú veľkú úrodu s objemnými hľúzami, ktoré sa dobre skladujú. Vynikajúca nová odroda, ktorá bola veľmi dobre prijatá zo strany pestovateľov. Obsahujú veľa vitamínov a množstvo betakaroténu.
1,20 s DPH / ks
1 € bez DPH / ks
+ -
Posielame v Máji 2024
Obj. čislo: 495

Batáty konzum- hľuzy

Batáty konzumné oranžové

Oranžové batáty sú spomedzi všetkých druhov najobľúbenejšie. Majú jemnú a krémovú konzistenciu s mierne orieškovou príchuťou. Sú sladkej chuti. Obsahujú množstvo prospešných látok ako aj betakarotén.
3 s DPH / kg
2,50 € bez DPH / kg
VYPREDANÉ
Obj. čislo: 12354

Batáty konzum- hľuzy

Batáty konzumné fialové

Fialové batáty sú významným zdrojom antioxidantov, ktoré dokážete priať zo stravy dopestovanej na Slovensku. Napomáhajú v protizápalových procesoch, pomáhajú predchádzať vzniku nádorových ochorení. Fialové batáty sú svojou chuťou a vlastnosťami delikatesou na vašom kuchynskom stole.
3 s DPH / kg
2,50 € bez DPH / kg
VYPREDANÉ
Obj. čislo: 14073

Batáty konzum- hľuzy

Batáty konzumné biele

Nakúpte si hľuzy bielych batátov. Oplývajú jemnou, menej sladkou chuťou s pevnou hutnou konzistenciou dužiny. Po upečení ale inej tepelnej úprave zalejú vašu domácnosť sladkou vôňou medu.
2,50 s DPH / kg
2,08 € bez DPH / kg
NEDOSTUPNÉ
Obj. čislo: 14709

Batáty- sadenice

Batátové sadenice - rúžové - odroda Murasaki

Biela dužina odrody Murasaki má mierne neutrálnejšiu chuť s jasnou a intenzívnou orechovou príchuťou. Mierne nižší obsah cukru, bližšie k chuti zemiakov. Je odolnejšia voči chorobám, háďatkám a iným škodcom. Poskytuje vysoké úrody, no treba dbať na skoršiu výsadbu, dostatočnú závlahu a zahriatie pôdy čiernou fóliou.
1,10 s DPH / ks
0,92 € bez DPH / ks
+ -
Posielame v Máji 2024
Obj. čislo: 15828

Batáty konzum- hľuzy

Batáty konzumné rúžové - odroda Murasaki

Biela dužina odrody Murasaki má mierne neutrálnejšiu chuť s jasnou a intenzívnou orechovou príchuťou. Mierne nižší obsah cukru, bližšie k chuti zemiakov. Sú zdrojom vitamínu A, draslíka a vlákniny.
3 s DPH / kg
2,50 € bez DPH / kg
VYPREDANÉ
Obj. čislo: 17568
Produkty: 9 | Aktuálna strana: 1/1

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.