Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Sadbové zemiaky Riviera

VYPREDANÉ pre rok 2024
Riviera je super skorá odroda zemiakov varného typu AB, ktorú môžete zbierať už po 61- 70 dňoch. Hľuzy sú oválneho tvaru. Dosahuje vysoké úrody. Je určená najmä pre južné oblasti Slovenska.
Obj. čislo:
23679
Farba dužiny
svetložltá
Varný typ
AB
Skladovateľnosť
dobrá
Tvar hľuzy
oválne
Farba šupky
žltá
Stupeň množenia
A (C1)
Krajina pôvodu
Holandsko
Ošetrenie hľúz
nemorené
Kalibrácia hľúz
35/55

Sadbové zemiaky Riviera

Odroda zemiakov Riviera

Super skorá odroda zemiakov varného typu AB. Zberať úrodu môžeme už za 61 až 70 dní od výsadby. Rodivosť je vysoká. Hľuzy sú veľmi veľké oválneho tvaru. Šupka je stredne hrubá žltej farby, dužina je bledožltá. Sadba zemiakov je vhodná na predklíčovanie. V skupine veľmi skorých zemiakov dáva veľmi dobré úrody. Je odolná voči vírusovým chorobám, je odolná voči mechanickému poškodeniu a rastovým trhlinám. Je málo citlivá na Sencor.

Odrodu Riviera odporúčame

najmä pre južné oblasti Slovenska, kde dosahuje veľmi vysoké výnosy. Pre vysokú úrodu je veľmi vhodné v počiatočných fázach rastu aplikovať Tecamin Raiz, ktorý stimuluje rastlinu k produkcii dostatočnej násady hľúz.

V priebehu vegetačného obdobia priebežne aplikujte biohnojivo Agriful.


Pre ochranu zemiakov a dosiahnutie dostatočnej úrody aplikujte ODPORÚČANÉ kombinácie produktov, ktoré máme v zľave.Parametre

Farba dužiny svetložltá
Varný typ AB
Skladovateľnosť dobrá
Tvar hľuzy oválne
Farba šupky žltá
Stupeň množenia A (C1)
Krajina pôvodu Holandsko
Ošetrenie hľúz nemorené
Kalibrácia hľúz 35/55

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.