Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Sadbové zemiaky Baltic rose 5 kg

5,50 s DPH / ks 5 € bez DPH / ks
VYPREDANÉ pre.r 2023
Baltic Rose je poloskorá odroda zemiakov, pri ktorej sa kombinuje vysoký výnos s vynikajúcou kvalitou. Má nízku náchylnosť k čiernej škvrnitosti. Je dobre skladovateľná.
Obj. čislo:
21226
Balenie
5
Tvar hľuzy
oválne
Farba dužiny
tmavožltá
Varný typ
B, BC
Skladovateľnosť
dobrá
Farba šupky
červená

Sadbové zemiaky Baltic rose 5 kg

Poloskorá odroda zemiakov- Baltic Rose

je vhodná na zimné uskladnenie. Kombinuje vysoký výnos s vynikajúcou kvalitou, žltým sfarbeným dužiny a nízkou rozvarivosťou. Oválne hľuzy Baltic Rose majú intenzívnu červenú a hladkú šupku s mimoriadne stabilným tvarom a vyrovnanosťou. Baltic Rose je varný typ B ale má univerzálne spracovanie. Nízka tendencia k čiernej škvrnitosti a vysoká odolnosť proti vírusu sú tiež charakteristikami Baltic Rose. Má stredný až rýchly vývoj vňate. Je dobre skladovateľná s dlhou neklíčivosťou.

Pre dosiahnutie krásnej úrody zemiakov aplikujte v priebehu vegetácie tekuté biohnojivo Agriful. Toto hnojivo nielen že zvyšuje úrody, ale zároveň má pozitívne vlastnosti na kvalitu dopestovaných hľúz a následné dlhodobé uskladnenie.
 

Využite zľavu, ktorú dávame na nákup postrekov pre ochranu proti chorobám listov.

 


 

Parametre

Balenie 5
Tvar hľuzy oválne
Farba dužiny tmavožltá
Varný typ B, BC
Skladovateľnosť dobrá
Farba šupky červená

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.