Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Sadbové zemiaky Baltic rose 5 kg

5,50 s DPH / ks 5 € bez DPH / ks
VYPREDANÉ pre.r 2023
Baltic Rose je poloskorá odroda zemiakov, pri ktorej sa kombinuje vysoký výnos s vynikajúcou kvalitou. Má nízku náchylnosť k čiernej škvrnitosti. Je dobre skladovateľná.
Obj. čislo:
21226
Tvar hľuzy
oválne
Farba dužiny
tmavožltá
Varný typ
B, BC
Skladovateľnosť
dobrá
Farba šupky
červená
Balenie
5

Sadbové zemiaky Baltic rose 5 kg

Poloskorá odroda zemiakov- Baltic Rose

je vhodná na zimné uskladnenie. Kombinuje vysoký výnos s vynikajúcou kvalitou, žltým sfarbeným dužiny a nízkou rozvarivosťou. Oválne hľuzy Baltic Rose majú intenzívnu červenú a hladkú šupku s mimoriadne stabilným tvarom a vyrovnanosťou. Baltic Rose je varný typ B ale má univerzálne spracovanie. Nízka tendencia k čiernej škvrnitosti a vysoká odolnosť proti vírusu sú tiež charakteristikami Baltic Rose. Má stredný až rýchly vývoj vňate. Je dobre skladovateľná s dlhou neklíčivosťou.

Pre dosiahnutie krásnej úrody zemiakov aplikujte v priebehu vegetácie tekuté biohnojivo Agriful. Toto hnojivo nielen že zvyšuje úrody, ale zároveň má pozitívne vlastnosti na kvalitu dopestovaných hľúz a následné dlhodobé uskladnenie.
 

Využite zľavu, ktorú dávame na nákup postrekov pre ochranu proti chorobám listov.

 


 

Parametre

Tvar hľuzy oválne
Farba dužiny tmavožltá
Varný typ B, BC
Skladovateľnosť dobrá
Farba šupky červená
Balenie 5

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.