Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

  • Úvod
  • >>
  • Vločkovač - preiskrovač 1 l

Vločkovač - preiskrovač 1 l

7,20 s DPH / ks 6 € bez DPH / ks
Na objednávku
Prípravok na vyvločkovanie kalov a nečistôt. Pomôže sa Vám zbaviť rôznych nečistôt z bazénovej vody. Nečistoty sa zachytia vo filtri.
Obj. čislo:
14227
EAN:
4029156090112

Vločkovač - preiskrovač 1 l

Vočkovač

Preiskrovač

 

Tekutý prípravok určený na vyvločkovanie kalov a nečistôt z bazéna. Absorbuje voľné častice a tým je umožňuje zachytiť vo filtračnom zariadenia.
Pôsobí v širokom spektre pH, je pH neutrálny, vhodný pre bazény, komunálne  a priemyselné čistiarne odpadových vôd
Dávkovanie pre súkromné bazény: Pre zvýšenie filtračnej účinnosti dávkujeme 50-100ml na10m? bazénovej vody pri bežiacom  filtračnom zariadení priamo do skimmeru. K optimálnemu vyvločkovanie najprv upravte hodnotu pH na odporúčanú hodnotu. Prípravok rozmiešajte v plastovej nádobe a pomaly nalejte na vodnú hladinu. Filtrační zariadenie nechajte v prevádzke niekoľko hodín. Väčšie vločky klesnú ku dnu (Tie je možné odsať bazénovým vysávačom) a menšie sa zachytia vo filtračnom zariadení.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.