Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Ochrana koreňov proti pôdnym škodcom na 25l

10,11 s DPH 8,43 € bez DPH
Na sklade
Zastavte pôdnych škodcov a dajte priestor rastu koreňov. Limitovaná akcia NovaFerm Viva + Agriful (1+1grátis)
Obj. čislo:
21264

Ochrana koreňov proti pôdnym škodcom na 25l

 

Baktérie v produkte NovaFerm Viva sa za pomoci biostimulantu Agriful intenzívnejšie rozmnožujú a vytvárajú biologickú bariéru, ktorá obmedzuje poškodenia na koreňoch a hľuzách. Kombinácia produktov je ideálne zvolená a navzájom sa podporujú aby ste dosiali pestovateľský cieľ: "Zdravú, kvalitnú a bohatú úrodu bez pesticídov v pôde". Po použití tohto kombinovaného postreku vám ostane ešte jedno balenie Agriful 250ml. To môžete využiť v priebehu vegetačnej sezóny.

Ako dávkovať prípravky na ochranu koreňov?

Dávkovanie je optimalizované pre tento typ kombinácie. Znížená dávka baktérii je doplnená vyššou dávkou stimulantu. Dôvodom je, že biostimulant Agriful je spotrebovávaný koreňmi rastlín, baktériami z produktu a aj spektrami baktérii žijúcimi v pôde. Aplikácie sú možné dve:

Postrekovačom a zálievkou: Na postrekovači nastavte trysku tak aby z nej vychádzali čo najväčšie kvapky. Postrek smeruje do sadbového lôžka, na zemiak a na pôdu s ktorou prihŕňame sadbu. Tento typ aplikácie odporúčame najmä pri sadení. Je rýchly, efektívny a šetrí spotrebu produktov. Baktérie sa za pomoci Agrifulu rýchlejšie rozmnožujú a zároveň stimulujete tvorbu hľúz a rast koreňov. Dávka: NovaFerm Viva 100ml + Agriful 100ml do 10l vody. Aplikovanie zálievkou je taktiež vhodná, či už ako zálievka pôdy cez ružicu alebo priamo do jamiek či brázd k vysádzaným a vysievaným plodinám.Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.