Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Ochrana koreňov proti pôdnym škodcom na 100l

Top ponuka
24,00 s DPH 20,00 € bez DPH
Na objednávku
Zastavte pôdnych škodcov a dajte priestor rastu koreňov.
Obj. čislo:
21135

Ochrana koreňov proti pôdnym škodcom na 100l

Baktérie v produkte NovaFerm Viva sa za pomoci biostimulantu Agriful intenzívnejšie rozmnožujú a vytvárajú biologickú bariéru, ktorá obmedzuje poškodenia na koreňoch a hľuzách. Kombinácia produktov je ideálne zvolená a navzájom sa podporujú aby ste dosiali pestovateľský cieľ: "Zdravú, kvalitnú a bohatú úrodu bez pesticídov v pôde".

Ako dávkovať prípravku na ochranu koreňov?

Dávkovanie je optimalizované pre tento typ kombinácie. Znížená dávka baktérii je doplnená vyššou dávkou stimulantu. Dôvodom je, že biostimulant Agriful je spotrebovávaný koreňmi rastlín, baktériami z produktu a aj spektrami baktérii žijúcimi v pôde. Aplikácie sú možné dve:

Postrekovačom: Na postrekovači nastavte trysku tak aby z nej vychádzali čo najväčšie kvapky. Postrek smeruje do sadbového lôžka, na zemiak a na pôdu s ktorou prihŕňame sadbu. Tento typ aplikácie odporúčame najmä pri sadení. Je rýchly, efektívny a šetrí spotrebu produktov. Baktérie sa za pomoci Agrifulu rýchlejšie rozmnožujú a zároveň stimulujete tvorbu hľúz a rast koreňov. Dávka: NovaFerm Viva 100ml + Agriful 100ml do 10l vody.

Zálievkou: Na krhle odporúčame mať ružicu. Nezavlažujeme ale plynule prechádzame cez sadbové lôžko, tak aby sme ovlhčili jamku spolu so zemiakom. Táto aplikácia je vhodná pri sadení ale najmä v priebehu sezóny, keď už je vňať vysoká. Túto zálievku použite v strede vegetačnej sezóny alebo mesiac pred zberom, kedy sú pôdny škodcovia najaktívnejší. Dávka: NovaFerm Viva 100ml + Agriful 50-100ml do 10l vody.

Ochranná doba: 0 dní


Ak je to potrebné môže sa pridať pôdny fungicíd alebo dusíkaté vodorozpustné hnojivo v slabej koncentrácii.Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.