Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Záhon Rozuma

Novinka
22 s DPH / ks 20 € bez DPH / ks
Na sklade
Publikácia o alternatívnom spôsobe pestovanie zdravých plodín bez rýľovania, okopávania a zbytočného polievania.
Obj. čislo:
29401

Záhon Rozuma

Záhon Rozuma je filozofia, ktorá zdôrazňuje dôležitosť ekologickej rovnováhy a podporuje prírodné metódy kontroly škodcov. Tento prístup je nielen prospešný pre záhradu, ale aj pre širšie ekologické spoločenstvo, a môže inšpirovať k udržateľnejšiemu spôsobu života.

Kniha prináša presný návod ako založiť a udržiavať záhon, ktorý nepotrebuje žiadne prihnojovanie, nielen minerálnymi hnojivami ale ani kompostom, či hnojom, pričom prináša bohatú úrodu. Kultúrne rastliny na ňom lepšie odolávajú chorobám a škodcom. Záhon navyše netreba polievať tak často ako to býva v bežných záhradách. Za to všetko vďačí výživovému žľabu - výkopu uprostred záhona, ktorý pohltí všetok biologický odpad zo záhrady. Záhon Rozuma nesie meno po svojom autorovi Volodymyrovi Rozumovi. Kniha je bohato ilustrovaná výtvarníčkou Katarínou Jahnovou.

 

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.