Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Vetozen stimulátor

3,90 s DPH / ks 3,25 € bez DPH / ks
Na sklade
Stimulátor na zakoreňovanie odrezkov rastlín.
Obj. čislo:
27996
EAN:
5997287700684

Vetozen stimulátor

VETOZEN je stimulátor na vegetatívne zakoreňovanie odrezkov rastlín, bobuľovín a kvetov, štartér klíčenia zeleninových a kvetinových semien.

Koreňové  a rastlinné stimulátory  stimulujú rast koreňovej sústavy, rast a vývoj rastlín, násadu plodov, opelenie, dozrievanie plodov, podporujú kvitnutie,   zlepšujú nasadzovanie kvetov a plodov a redukujú odpad plodov. Zakoreňovače vytvárajú systém pestovania sadeníc bez zeminy a substrátov

Návod na použitie:

  • Vegetatívne zakoreňovanie: odrezok ponorte do vody a potom do stimulátora, postup ešte raz zopakujte. Takto pripravený odrezok vložte do pripravenej jamky, zeminu ľahko pritlačte a zalejte vodou. Na zvýšenie účinku sa doporučuje nasypať do jamky 1 kávovú lyžičku stimulátora.

  • Urýchlenie klíčenia zeleninových a kvetinových semien: do pripravených záhonov vysejte semená a na ne nyspte primerané množstvo stimulátora. Zahrňte pôdou a výdatne zalejte.

  • Na podporu zakorenenia priesad: do pripravenej jamky nasypte 1 čajovú lyžičku stimulátora, vložte priesadu, prihrňte zeminou a výdatne zalejte

Prípravok obsahuje výlučne prírodné látky, pre ľudský organizmus je neškodný.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.