Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Tráva regeneračná

4,50 s DPH / ks 3,75 € bez DPH / ks
Na objednávku
Tráva regeneračná na rýchlu regeneráciu a obnovu poškodených miest v trávniku.
Obj. čislo:
24329
EAN:
8586006900473

Tráva regeneračná

Tráva regeneračná

zmes na rýchlu regeneráciu a obnovu poškodených miest v trávniku

Zmes Regenerácia je zložená z troch rôznych odrôd. Vzhľadom k rýchlosti vzchádzania sa veľmi hodí na rýchlu regeneráciu a obnovu poškodených miest v trávniku, ale na zakladanie úplne nového trávniku sa v našich podmienkach priamo nehodí. Obsahuje tiež špeciálne vyšľachtenú tetraploidnú odrodu, ktorá sa vyznačuje rýchlejším vzchádzaním a lepšou odolnosťou voči abiotickým a biotickým stresom.

Zloženie: 

Mätonoh t. BELIDA 40% 

Mätonoh t. FANCY 30% 

Mätonoh t. ELEGANA 30%

Výdatnosť:

500 g / 20-25 m2.

Návod na úspešné založenie trávnika:

Túto kvalitnú trávnu zmes môžete vysievať od skorej jari (1/2 marca) až do jesene (1/2 októbra). Pred výsevom trávnik pokoste a skyprite vertikutátorom. Rozdeľte si potrebnú dávku osiva na dve časti. Prvú vysejte rovnomerne jedným smerom na celú plochu. Druhú vysejte kolmo na prvú. Po výseve povalcujte a jemne zavlažte. Kosíme, ak trávnik dorastie do minimálnej výšky 8 cm. Nezabúdajte na prihnojovanie, valcovanie, prevzdušňovanie, odburiňovanie a renováciu podľa odbornej literatúry.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.