Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Tieniaca farba na skleník 500 g

Novinka
3,90 s DPH / ks 3,25 € bez DPH / ks
Na sklade
Určená na zmiernenie účinkov nadmerného slnečného svitu v skleníkov.
Obj. čislo:
4834
EAN:
8586002984194

Tieniaca farba na skleník 500 g

Tieniaca farma je určená na zmiernenie účinkov nadmerného slnečného svitu v skleníkoch. 

Na plochu cca 50 m2

Príprava a spôsob aplikácie:

Farba sa pripraví dokonalým rozmiešaním 500 g práškovej farby v 2,5 litroch 70-80 stupňov celzia teplej vody. Stálym miešaním je potrebné dosiahnuť dokonalé rozpustenie pojiva. Farba sa nanáša na sklo skleníka zbaveného prachu a hrubých nečistôt pomocou záhradného alebo ručného postrekovača, prípadne pomôcou štetca alebo valčeka. Farbu nanášajte zásadne na suchý povrch.

V prípade potreby väčšieho zatienenia sa môže nanášanie farby zopakovať, každúďalšiu vrstvu farby nanášajte až po zaschnutí predchádzajúcej vrstvy. Zaschnutý náter je odolný voči dažďu a je zmývaný veľmi pozvolne.

V prípade nutnosti odstránenia náteru je toto možné po predchádzajúcom namočení teplou vodou pomocou kefy, metly, špongie, prípadne iného vhodného nástroja , farba nie je agresívna voči tienenému podkladu.

Zmytá farba je pre rastliny a životné prostredie neškodná.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.