Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Talpa stop pes 750 ml

Novinka
7,50 s DPH / bal 6,25 € bez DPH / bal
Na sklade
Talpa Stop pes - pomáha odstraňovať nevhodné hygienické návyky psov a mačiek
Obj. čislo:
26588
EAN:
8588009151067

Talpa stop pes 750 ml

Talpa Stop Pes -

Prípravok vytvára prirodzenú pachovú bariéru proti psom a mačkám, pomáha odstraňovať nevhodné hygienické návyky psov a mačiek. Behaviorálny prostriedok bez škodlivých látok, vhodný pre všetky umývateľné povrchy ako sú steny, chodníky, brány, garáže, príjazdové cesty, podlahy, sedacie súpravy, nábytok a pod. Návod na použitie: umyte a odstráňte fekálie alebo iné organické zvyšky z povrchu.  

Použitie : Prípravok nastriekajte v jemnej vrstve na suchý povrch. Prípravok počas prvých troch dní nanášajte 3-4 hodiny a to priamo na oblasť, ktorú chcete chrániť. Potom stačí aplikovať raz denne, počas 1 týždňa, kým sa vytvorí ochranná pachová bariéra a zviera sa už v danom prostredí nebude zdržiavať. (pri použití vo vonkajších priestoroch sa odporúča namočiť do prípravku kúsok látky a umiestniť ju na miesto, ktoré chceme chrániť).

Silné zrážky a umývanie povrchu chemikáliami znižujú účinnosť prípravku. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Výrobok je uzavretý v pôvodnom obale a nie je predmetom exspirácie. Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Zloženie : Vyrobok je založený na prírodných vonných esenciách ako citronellol, eukalyptol. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Opatrenia : Prípravok nepoužívajte na iné účely, ako sú uvedené na štítku. Uchovávajte mimo dosah detí.Pozorne si prečítajte a dodržiavajte všetky pokyny.

Objem : 750 ml 

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.