Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

RATEX návnada na hlodavce - vankúše 150g

3,50 s DPH / ks 2,92 € bez DPH / ks
Na sklade
RATEX návnada na hlodavce - vankúše 150g
Obj. čislo:
14696
EAN:
5997807701146

RATEX návnada na hlodavce - vankúše 150g

RATEX je návnada na hlodavce s mäkkou hmotou vo vankúšikoch. Obsahuje rodenticíd, ktorý pomocou antikoagulačnej účinnej látky bromadiolon účinne umožňuje rýchlu a bezpečnú lidvidáciu opatrných škodcov (myši, potkany) v interiéroch aj exteriéroch.

Kvôli účinku bromadiolonu nie na hlodavcoch ihneď viditeľné podozrenie na otravu, takže škodcovia môžu byť ľahko a rýchlo zlikvidovaný. 

 Výrobok by sa mal umiestňovať iba do zostavy s výstražným štítkom (kŕmny box, kŕmna trubica, kŕmny hranol, kŕmny box, kŕmny tanier) Na likvidáciu potkanov odporúčame umiestniť 50 – 100 gramov návnad na jednu kŕmnu stanicu a 20 – 30 gramov na hubenie myší .Umiestnené návnady sa prvý týždeň kontrolujú každé 2-3 dni a potom každý týždeň a spotrebované návnady sa vymenia .

Kvôli oneskorenému mechanizmu účinku má antikoagulačný rodenticíd svoj účinok 4 až 10 dní po konzumácii návnady. Pesticíd obsahuje farbivo a BITREX, čo je mimoriadne horká látka. Táto súčasť pomáha predchádzať náhodnej konzumácii ľuďmi Výrobok sa môže používať iba na hubenie hlodavcov (rattus norvegicus, mus musculus), ak je dôsledne dodržaný návod na použitie dodávaný s výrobkom! použitia, sme 

Aby sa zabránilo rizikám pre zdravie ľudí a životné prostredie, je potrebné dodržiavať pokyny na použitie!
Pred každým použitím si pozorne prečítajte informácie a návod na bezpečné použitie!

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.