Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Prúžky na testovanie vody 50 ks

8,40 s DPH / bal 7 € bez DPH / bal
Na sklade
Prúžky na testovanie vody sa používajú približne raz za týždeň. Je dobré sledovať nielen hodnotu pH, ale aj chlórovú koncentráciu a aj alkalinitu.
Obj. čislo:
14232
EAN:
4038755041715

Prúžky na testovanie vody 50 ks

Prúžky na testovanie vody

 

 

Prúžkový tester k meraniu pH, voľného chlóru a alkalinity.

Obsahuje:

50 ks prúžkov na meranie


Pre zaistenie hygienickej nezávadnosti vody je potreba 1 x týždne skontrolovať hodnotu pH, chlórovú koncentráciu a ideálne aj alkalinitu vody v bazéne. Pre dosiahnutie krištáľovo čistej a trvalo hygienickej nazávadnosti vody je bezpodmienečne nutné udržovať obsah voľného chlóru v rozmedzí 0,5 – 1,0 mg / l, pH v rozmedzí 7,0 – 7,4 a alkality v rozmedzí 80 - 120 ppm. Testovací prúžok sa asi na 5 sekúnd ponorí do bazénovej vody. Voda sa pri tom nemieša ani nevíri. Následne sa prúžok nechá asi 10 sekúnd na vzduchu, pričom ho treba držať vodorovne. Potom sa môžu podľa farebnej stupnice na etikete obalu a farby testovacieho prúžku odčítať namerané hodnoty.


Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.