Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Protect Natural odpudzovač krtkov 50ks

Novinka
9,30 s DPH / ks 7,75 € bez DPH / ks
Na sklade
PROTECT® NATURAL prírodný odpudzovač krtov 50 ks
Obj. čislo:
26583
EAN:
5997378750192

Protect Natural odpudzovač krtkov 50ks

Protect Natural odpudzovač krtkov 50ks

Použitie : 

Do aktívného otvoru krtinca vložte 2-3 kusy guličiek. Následne otvor zakryte zeminou. Je treba ošetriť všetky aktívne aj nové krtince.

Bezpečnostné opatrenia : 

Neobsahuje biocídnu účinnú látku je biologicky rozložiteľný priamo v zemi.

Produkt používajte iba na odpudenie krtkov v súlade s návodom na použitie. Nepoužívať priamo na zvieratá. Pri práci s výrobkom nejedzte, nepite ani nefajčite. Nevdychujte vôňu guličiek. Po použití si dôkladne umyte ruky teplou mydlovou vodou. Odporúčajú sa ochranné rukavice.
Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá a mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
V prípade kontaktu s očami: Oči majte otvorené a niekoľko minút ich jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak nosíte kontaktné šošovky, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní očí. Ak stále pociťujete ťažkosti, obráťte sa na odborníka!
Obsahuje citronellol. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Účinná látka: 0,1g Eucalyptus citriodora oil (EC Oil(H/C) gulička

Obsah: 50 Ks guličiekv krabičke/2 g gulička

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.