Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Ochrana listov proti chorobám 2

Top ponuka
8,75 s DPH 7,29 € bez DPH
Na sklade
Posilnite obranyschopnosť svojich rastlín prostredníctvom bioproduktov Controlphyt Cu a Chitopron a Tecamin Max.
Obj. čislo:
25019

Ochrana listov proti chorobám 2

Ochrana listov proti chorobám

Kombinácia týchto troch produktov stimuluje v rastline procesy súvisiace s ochranou a rastom rastliny. Látky obsiahnuté v produktoch podporujú rastlinu, chránia listy proti chorobám a pomáhajú v tom aby ich bunky boli pevnejšie a odolnejšie proti útokom patogénov. Bunky v rastlinách majú pevnejšiu stenu a rastlina tak vie prekonať tlak chorôb v priebehu sezóny. Látky v produktoch stimulujú rast a rozvoj rastliny a všetky majú protistresový a regeneračný efekt.

 

Ako pripraviť postrek na ochranu listov proti chorobám?

Produkty môžete bezpečne kombinovať a využiť ich spoločný efekt. Vzájomne sa podporujú a zvyšujú svoj účinok. Pri ich kombinácii môžete použiť štandardnú dávku avšak ju neprekračujte ju. Kombinujeme viacero produtkov tak chceme vidieť želaný efek. Aplikujte prostredníctvom postrekovača:

Controlphyt Cu 20 ml + Chitopron 5% 20 ml + Tecamin Max 20ml/10l vody.  Jednotlivé prípravky môžete kombinovať navzájom. Odporúčame si túto kombináciu pripraviť v množstve 1/3 postrekovej vody a následne dolejete zvyšok. Štandardne používajte každých 14 dní. V prípade daždivého počasia aplikujte každých 7 dní.

Touto postrekovou kombináciou chránite rastlinu a podporujete ju v raste. Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.