Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

NovaFerm ORION

8,50 s DPH / ks 7,08 € bez DPH / ks
Na sklade
Hnojivo proti napadnutiu škodcami. NovaFerm ORION je produk, ktorý sa aplikuje na porast a nahrádza použitie komerčných insekticídov. Okrem obmedzenia napadnutia zvyšuje úrodu.
Obj. čislo:
20108
EAN:
8586002981179

NovaFerm ORION

NovaFerm ORION je produkt obsahujúci spóry vybraných druhov mikroorganizmov. Produkt po aplikácii na rastlinu zvyšuje úrodu a jej kvalitu a zároveň obmedzuje napadnutie požerovými a cicavými škodcami.

Jeho pozitívny účinok je spôsobený aktiváciou atraktantného a parazitického účinku na hmyz spôsobený prírodnými spórami a cystami baktérií kmeňov Bacillus thuringiensis a Photorhabdus luminescens. Táto prirodzená zmes má pozitívny vplyv na listovú plochu rastlín a na environmentálne procesy v nich, čím zvyšuje úrodu a jej kvalitu. Následkom je aj zvýšenie odolnosti proti chorobám.

Zloženie a forma:
Mikrobiálne zloženie: max. 5% baktérie tvoriace spóry
Kmene: Photorhabdus luminescens
Kmene: Bacillus thüringiensis

 

 

Účinná látka

Photorhabdus luminescens, Bacillus thüringiensis

 

 

Aplikácia a dávkovanie proti napadnutiu škodcami

Prípravok je forme kvapaliny. Riedi sa vodou podľa návodu. Dôkladne aplikuje sa na listovú plochu. Používajte bežné postrekovače. Aplikácia prípravku je možná počas celého dňa.

Zelenina, poľné plodiny:
Od minimálne 5-6 listov, maximálne trikrát pred tvorbou reprodukčných orgánov.
Používajte 2,0 % koncentráciu - 200 ml NovaFerm ORION do 10l vody.

Ovocné stromy a vinič / vinič:
Foliárna aplikácia po dokvitnutí, maximálne 2 krát pred dozrievaním ovocia.
Používajte 1-1,2 % koncentráciu - 100-120 ml NovaFerm ORION do 10l vody.

 

 

Ochranná doba (dni)

0 dní

 

Miešateľnosť

Voľne miešateľné s priemyselnými hnojivami poprípade pesticídmi (ak je to nutné). Nemiešať s antibakteriálnymi látkami. Baktérie v produkte sú v spórovej forme, preto sú odolné voči chemickým prípravkom, UV žiareniu

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.