Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Metodika pestovania sóje

2,20 s DPH / ks 2 € bez DPH / ks
Na objednávku
Je málo rastlinných druhov, ktoré už v minulosti ponúkali toľko spôsobov využitia ako sója. Publikácia je zameraná na metodiku pestovania tejto plodiny v podmienkach SR.
Obj. čislo:
21536

Metodika pestovania sóje

Metodika pestovania sóje fazuľovej v podmienkach SR

Sója patrí biologicky medzi strukoviny, ale z hľadiska využitia a produkcie patrí skôr medzi olejniny. Vo svete sa pestuje na veľkých plochách a patrí medzi strategické plodiny. Zo všetkých strukovín má najvyšší obsah dusíkatých látok a veľmi dobré zloženie aminokyselín. Publikácia prináša na 12-tich stranách množstvo informácií o nárokoch na tvorbu úrody, napríklad ako požiadavky na pôdu, teplotu, svetlo, vlahu. Význam je pripisovaný nielen príprave a spracovaní pôdy ale aj inokulácií osiva a dostatočnej výžive. V publikácií nájdete aj informácie o zbere a spracovaní sóje fazuľovej.

 

  • Rok vydania: 2014
  • Väzba: bružúrová väzba
  • Jazyk: Slovenský
  • Vydavateľstvo: Profi Press
  • ISBN: 9788097057244

Agronóm odporúča

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.