Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Lepové dosky na cibuľu - PLANTELLA 5ks

  • Lepové dosky na cibuľu - PLANTELLA 5ks
  • PLANTELA
6,32 s DPH / bal 5,27 € bez DPH / bal
Na sklade
Optické lapače s nevysychavým lepidlom.
Obj. čislo:
19411
EAN:
3830050609666

Lepové dosky na cibuľu - PLANTELLA 5ks

Žlté lepové dosky BIO plantella

Slúžia k monitoringu a na signalizáciu náletu škodlivého hmyzu. Hmyz je prilákaný na žltú farbu a zachytený na lepovú plochu. Tieto žlté lepové dosky sa používajú pri zelenine (uhorky, paradajky, papriky), v ovocných sadoch a pri okrasných kvetinách pre monitoring a signalizáciu náletu škodlivého hmyzu.

V balení je priložený drôtik, ktorý je určený na zavesenie žltých lepových dosiek. Lepové dosky vymeňte za nové hneď ako sa lepová plocha pokryje hmyzom alebo dôjde k zaprášeniupovrchu. Žltá lepová doska vydrží približne 6 týždňov od zavesenia. Odporúčame zavesiť v ovocných sadoch rovnomerne 5-6 veľkých lepových dosiek/ 50m2. Dosky umiestnime v blízkosti vetiev, nesmú sa však prilepiť na vetvy alebo listy.

Plodina Škodlivý organizmus Dávkovanie Poznámka
Ovocné sady, skleníkové kultúry, zelenina, izbové rastliny Vrtivka čerešňová, vošky, piliarky, obaľovač jablčný, minerky.. Podľa návodu na použitie Monitoring a signalizácia náletuV čase kvitnutia odstráňte lepové dosky zo stromu, aby sa zabránilo zachyteniu včiel na lepové dosky.

Účinná látka: Polyizobutylén 5,2g

Balenie obsahuje 5ks žltých lepových dosiek v nanesenou vrstvou lepidla.

Doba použiteľnosti lepových dosiek je 5 rokov od dátumu výroby.

 


0


Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.