Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

KRISTALON Gold 500 g

7,05 s DPH / ks 5,88 € bez DPH / ks
Na sklade
KRISTALON Gold – hnojivo novej generácie je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátnym zložením a aktivátorom kvitnutia.
Obj. čislo:
10321
EAN:
8594005001619

KRISTALON Gold 500 g

KRISTALON Gold – hnojivo novej generácie je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátnym zložením a aktivátorom kvitnutia. Udržuje rastliny stále v intenzívnom raste, zaisťuje lepší a zdravší koreňový systém aj celkový stav rastlín, bohatšie kvitnutie a viac plodov. Kristalon Gold je univerzálne použiteľný na ovocie, zeleninu, všetky druhy izbových i vonkajších rastlín, vrátane ovocných stromov a kríkov, vínnu révu. Zamedzuje žltnutiu listov.

Aktivátor kvitnutia je prvok, ktorý dodáva 75% fosforu vo forme polyfosfátov, teda pre rastliny v prijateľnejšej a účinnejšej forme.

  • pomer živín N-P-K (19-6-20)+mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
  • mikroprvky ako rastlinné „vitamíny“ pre výbornú kondíciu a zdravý vzhľad rastlín
  • aplikuje sa zálievkou aj postrekom 1 x týždenne
  • dávkovanie: 1 odmerka (10 ml=10 g) hnojiva do 10 l vody (dávka je vhodná ako pre zálievku, tak pre postrek) aj pre aplikáciu postrekom na list
  • balenie 0,5 kg vystačí na 500 l zálievky
  • ES hnojivo = neobmedzená expirácia produktu v originálnom obale

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.