Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

KAPKA ibišteky, oleandre a durmany 0,5 l

Novinka
3,60 s DPH / ks 3 € bez DPH / ks
Na sklade
Tekuté hnojivo
Obj. čislo:
1691
EAN:
8594003193170

KAPKA ibišteky, oleandre a durmany 0,5 l

Kvapka je rýchlo účinkujúce tekuté hnojivo určené na ibišteky, oleandre a durmany.

Zloženie:
NPK roztokové hnojivo 7+5+6 s mikroprvkami.

Celkový dusík rozpustný vo vode (N) 7 %, z toho dusičnanový dusík rozpustný vo vode (NO3-N) 3,5 %, amónny dusík rozpustný vo vode (NH4-N) 3,5 %, oxid fosforečný rozpustný vo vode (P2O5 ) 5,0 %, oxid draselný rozpustný vo vode (K2O) 6,0 %

Popis:
Kvapka je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných plných hnojív. Vyvážený pomer základných živín pre jednotlivé druhy podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadeniu pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúcej kresbu listov a bohatej úrode plodov.

Použitie:
Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy zálievkou alebo postrekom na list, pred použitím obsah fľaše dôkladne pretrepeme. Rastliny hnojíme 1x týždenne v čase vegetácie, v zimnom období 1x za mesiac.

Dávkovanie:
Hnojivý roztok k zálievke pripravíme zmiešaním 15 ml hnojiva s 3 litrami vody.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.