Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

IMIDASECT ANTS - gélová nástraha na mravce 2ks x 1,4g/bal

4,80 s DPH / bal 4 € bez DPH / bal
Na sklade

Gélová nástraha proti mravcom. Likviduje celé hniezda. Pôsobí kontaktne aj požerovo na larvy aj dospelé mravce.

Obj. čislo:
29217
EAN:
8586002981834

IMIDASECT ANTS - gélová nástraha na mravce 2ks x 1,4g/bal

Mravce sú lákane atraktantami v géle.

Robotnice donášajú gél do hniezd a distribuujú ho medzi ostatných príslušníkov kolónie, ktorá je zlikvidovaná a mravce uhynuté do 10 dní.

Účinná látka

Imidacloprid 0,1g/kg (0,01%), nitroguanidin

Výhody použitia

  • jednoduchá aplikácia
  • vysoká účinnosť
  • pôsobí kontaktne aj požerovo
  • likviduje celé hniezda

Rozsah použitia

Prípravok pre priamu aplikáciu proti mravcom, určený na použitie vo vnútorných priestoroch a proti prenikaniu mravcov z vonkajšieho prostredia.

Návod k použitiu

Vo vnútorných priestoroch umiestňujte gél vo forme kvapiek, alebo tenkých liniek na miesta, kde sa mravce vyskytujú, t.j. cestičky mravcov, miest kde vyhľadávajú potravu a vodu, kde prenikajú do miestností, v blízkosti vchodov do hniezd.

V miestach, kde je len podozrenie na výskyt, alebo je zriedkavý výskyt mravcov, umiestite gél do vhodnej staničky. Aplikačná dávka vo vnútorných priestoroch:

  • Mravec faraónsky: 1-2 kvapky gélu na m2
  • Mravec obyčajný: 1 kvapka gélu na m2

Vo vonkajšom priestore umiestňujte gél vo forme kvapiek alebo tenkých liniek do hniezd mravcov, alebo na ich cestičky, len v prípade, že mravce prenikajú do vnútorného priestoru.

V prípade, že ide len o podozrenie výskytu, umiestnite gél do vhodných staničiek, aby bol chránený pred dažďom a inými vonkajšími vplyvmi, ak je to možné odstráňte z blízkosti návnady ostatné zdroje potravy.

Neaplikujte na miesta, ktoré sú pravidelne upratované, umývané vodou a čerstvo ošetrené insekticídnym postrekom mohlo by prísť k premiestneniu, kontaktu s potravinami, poškodeniu vodou, alebo zničeniu.

Gél nepostrekujte žiadnymi insekticídmi.

Gél môže poškodzovať farbu textilných tkanín.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.