Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Humix Bór na vinič 1l

7,60 s DPH / ks 6,33 € bez DPH / ks
Na sklade
Špeciálne tekuté hnojivo s kombinovaným účinkom obsahujúce bioaktívne prírodné látky nevyhnutné pre výživu viniča hroznorodého so zastúpením bóru, makroživín a mikroelementov.
Obj. čislo:
20105
EAN:
8588004065024

Humix Bór na vinič 1l

Hnojivo svojím zložením aktívne podporuje výživu viniča hroznorodého a eliminuje deficit bóru, ale aj ďalších mikroelementov v rastline, zlepšuje prijímaciu kapacitu koreňov rastlín pre minerálne živiny.

Zvyšuje využiteľnosť aplikovaných živín z postreku hnojiva na listy rastlín, stimuluje regeneráciu poškodených rastlinných pletív, priaznivo pôsobí proti plesniam a hubovým chorobám.

Priaznivo pôsobí na nasadzovanie generatívnych orgánov. Pozitívne vplýva aj na kvalitatívne parametre (obsah cukru a kyselín v hroznách).

Výhody aplikácie hnojiva Humix Bór na vinič:

Kombinovaný účinok –  vhodný na listovú a pôdnu aplikáciu.

Hnojivo obsahuje bioaktívne látky so zastúpením bóru, makroživín a mikroelementov v pohotovej, a dobre prijateľnej forme pre rastliny.

Dobrá miešateľnosť s prípravkami na ochranu rastlín a výživu rastlín.

Vysoká efektívnosť použitia a rýchla účinnosť.

Chemické zloženie:

Humínové kyseliny min. 3,5% hmot., Bór min. 30 000 mg.kg-1, Dusík min. 1,0% hmot., Draslík (K2O) min. 1,5% hmot.,Zn, Cu, Mn, Fe, Hodnota pH = 7 – 9,5

Mikroelementy sú viazané v chelátovej forme.
 
Odporúčaná aplikácia:
Pred použitím hnojivo dôkladne pretrepať. Odporúča sa používať 50 ml Humixu Bór na 10 l vody (1 uzáver = 10 ml),
5 l hnojiva Humix Bór na hektár v dávke vody min. 300 l.ha-1.
Pri rozkvitnutých kvetoch neaplikujeme postrekom na list, nakoľko hnojivo zanecháva vplyvom humátu draselného hnedé škvrny. V tomto prípade Humix aplikujeme ako zálievku.
Hnojivo Humix je dobre mieštaľné s ostatnými prípravkami na ochranu rastlín, ale pred aplikáciou sa odporúča urobiť skúšku miešateľnosti.
 
Veľkou výhodou prípravku je nulová ochranná lehota, možnosť zberu plodov ihneď po aplikácii. 

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.