Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Florasin Herbavit

4 s DPH / ks 3,33 € bez DPH / ks
Na sklade
Ideálne hnojivo v zeleninárstve, vinohradníctve, ovocinárstve a okrasnom záhradníctve. Je veľmi obľúbený nielen u drobno pestovateľov - záhradkárov, ale aj u profesionálnych pestovateľov.
Obj. čislo:
20593
EAN:
8586002984514

Florasin Herbavit

Florasin Herbavit sa môže miešať s prípravkami na ochranu rastlín mimo prípravkov obsahujúcich vápnik, horčík a síru(Sulca, Sulikol K).

Obsahuje rastový stimulátor a stopové prvky. Môže sa aplikovať aj formou zálievky ale odporúča sa aplikovať hlavne formou postreku na list.

Zloženie :
10,0 hmot. % dusíka (ako N ), 9,0 hmot % fosforu ( ako P2O5 ) a 10,5 hmot. % draslíka ( ako K2O ) v chlór neobsahujúcej forme.

Kvapalné hnojivo obsahuje tiež železo, mangán, zinok, meď a kobalt viazané vo forme stabilných chelátov, ďalej bór a molybdén, a tiež  rastový stimulátor – heteroauxín.

Dávkovanie:

Pri postreku na listy 20ml/10l vody. Neaplikujte za silného slnečného počasia. Najlepšie skoro ráno alebo podvečer.

Začnite aplikovať na jar v intervale 10-14 dní najviac však 4-6 postrekov.

Aplikáciu ukončíte 3 týždne pre očakávaným zberom.

Pri aplikácii zálievkou na 100m2 aplikujte max. 60ml hnojiva v 10-15l vody.

Pozor neaplikujte na suchú pôdu!

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.