Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Filter Cleaner 1 l

14,30 s DPH / ks 11,92 € bez DPH / ks
Na sklade
Tekutý postrek, ktorý odstraňuje vodný kameň, vápenné a organické častice, zvyšky olejov a iné nečistoty, ktorými sú filtre zanesené. Filter Cleaner prispieva k vyššej účinnosti filtra, zvyšuje jeho prietok a tým je aj voda kvalitnejšia
Obj. čislo:
14218
EAN:
4029156109319

Filter Cleaner 1 l

Fliter Cleaner

Čistič filtrov

 

Tekutý postrek, ktorý odstraňuje vodný kameň, vápenné a organické častice, zvyšky olejov a iné nečistoty, ktorými sú filtre zanesené. Filter Cleaner prispieva k vyššej účinnosti filtra, zvyšuje jeho prietok a tým je aj voda kvalitnejšia.

 

Použitie čističa filtrov

Filter Cleaner je vhodný na použitie pri pieskových, kremičitých aj kartušových filtroch, taktiež pri filtrácii s filtračnou vložkou.

 

Aplikácia pri pieskových filtroch : Pieskové filtračné zariadenia uzavrieme, prípadne odstránime všetky dávkovacie zariadenia. Zavrieme spodnú výpusť a filtračné zariadenie nastavíme do polohy "Spätný preplach" (Backwash). Pri bežiacom čerpadle pomaly (15 - 20 sekúnd) nalejeme 200 až 300 ml prípravku Filter Cleaner do skimmera. Necháme čerpadlo v chode ešte min. 5 minút. Nastavíme filtračné zariadenie do normálnej prevádzky : 10 sekúnd v polohe "Výplach filtra" (Rinse) a potom nastavíme ventil do polohy "Filtrácia" (Filter). Samozrejme pred každým prepnutím ventilu zastavíme čerpadlo!!!

Aplikácia pri filtračnej vložke : Filtračnú vložku vyberieme z puzdra a prípravkom Filter Cleaner ju smerom od vrchu dole nastriekame. Prípravok necháme minimálne 5 minút pôsobiť. Hneď ako prípravok prestane peniť, vložku dôkladne vypláchneme silným prúdom čistej vody.

Aplikácia pri kremičitých filtroch : Filtračné teleso vyberieme z púzdra a vonkajšiu časť nastriekame prípravkom Filter Cleaner a necháme asi 5 minút pôsobiť. Hneď ako prípravok prestane peniť, teleso dôkladne opláchneme silným prúdom čistej vody.

Aplikácia pri kartušových filtroch : prípravok Filter Cleaner nastriekame na kartušovú vložku, necháme asi 5 minút pôsobiť a dôkladne opláchneme čistou vodou.

Nemiešať s inými chemikáliami a pred použitím odporúčame si dôkladne prečítať návod na použitie.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.