Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Feromónový lapač na mole - FEROSET TETRA

0,66 s DPH / ks 0,55 € bez DPH / ks
Na sklade
Feromónový lapák na sledovanie výskytu a odchytu vijačiek vyskytujúcich sa v blízkosti človeka Pyralidae (tzv. múčne mole)
Obj. čislo:
29
EAN:
8594003330100

Feromónový lapač na mole - FEROSET TETRA

Feromonový lapák Feroset tetra na mole

Feromónový lapák na sledovanie výskytu, na znižovanie hustoty populácie a na presné určenie vhodnej doby alternatívneho zásahu proti škodcovi- mola múčna, čokoládová, datľová,papriková (Pyralidae). Húsenice tejto moli sú významnými škodcami potravín rastlinného pôvodu. Ekologický pás Feroset Tetra je určený  pre domácnosti, obchody s potravinami, sklady, mlyny, pekárne a pod.

Proti vijačkám- "potravinovým moliam" ochraňujeme uskladnené  produkty (múku, cukrovinky, čokoládu, kakao, korenie, sušené ovocie, huby, liečivé rastliny, čaje, semená.

 Návod na použitie lapáku na mole:

Stiahnite krycí papier a zaveste v mieste výskytu škodcov. Prilákané samčeky molí sa prilepia na lepkavý povrch. Pás vymeňte skôr ako sa lepkavá strana zapráši, alebo pokryje chyteným hmyzom. 


0


Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.