Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Cocana 25 l

5,91 s DPH / l 4,93 € bez DPH / l
Na objednávku
Prípravok zvyšujúci odolnosť rastlín proti chorobám. 
Obj. čislo:
143

Cocana 25 l

COCANA - Kokosové mydlo

Aktívna zložka   :  Draselné kokosové mydlo

Prípravok COCANA sa používa v prípade extrémne silného napadnutia viniča múčnatkou, keď už nie je možné problém riešiť preventívnymi prípravkami na ochranu rastlín. Mechanizmus účinku spočíva v tom, že prípravok sa aplikuje pod vysokým tlakom vo vysokej dávke vody, aby došlo k zmytiu mycélia patogéna, ktoré je na povrchu strapcov a listov. Následne po tomto ošetrení sa urobí ošetrenie bežnými prípravkami na ochranu rastlín.
V jadrovinách COCANA znižuje náchylnosť plodov k hubovým chorobám(sadzovitosť jabĺk a hrušiek – Gloeodes pomigena) a vylepšuje vzhľad plodov.

Aplikácia prípravku : 

  • Vinič - Ošetrite pri silnom napadnutí múčnatkou viniča. Potrebné je použiť vyšší tlak. Maximálna rýchlosť postrekovača 2 km/ha. Ošetrite každý rad viniča až do doby 14 dní pred zberom. Dávka postrekovej kvapaliny 1000 – 1500 l/ha resp. 10 l/100m2 tak, aby došlo k
    „umytiu“ porastu, čím sa zmyje mycélium patogéna.

  •  Jadroviny - V jadrovinách obmedzuje napadnutie sadzovitosťou (Gloeodes pomigena). Ošetrujte po odkvete v intervale 2 – 3 týždňov až do doby 14 dní pred zberom.. Po silnom daždi postrek opakujte. Dávka postrekovej kvapaliny 600 l/ha resp. 60 l/100m2

Miešateľnosť : 

  • Nie je možné miešať s prípravkami: Biobit, Lepinox, Madex a Myco-Sin VIN.

  • Je možné miešať s prípravkom VitiSan.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.