Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Cibuľa sadzačka biela - SNOWBALL 250 g, 8/15mm

1,40 s DPH / ks 1,27 € bez DPH / ks
Na sklade
Odroda Snowball je sadzačka bielej farby a guľatého tvaru. Chuť je jemne ostrá, lahodná a sladkastá. Skladovať ju možno krátko až stredne dlho.
Obj. čislo:
15528
EAN:
8588002952104

Cibuľa sadzačka biela - SNOWBALL 250 g, 8/15mm

Sadzačka Snowball- biela cibuľa

Odroda Snowball je bielej farby, guľatého tvaru, cibule sú väčších rozmerov. Chuť dužiny je jemne ostrá, lahodná, sladkavá. Biela cibuľa Snowball je vhodná na priamu konzumáciu, prípravu šalátov a zeleninových jedál. Nie je taká štipľavá ako klasické odrody.

Bielu cibuľu tejto odrody možno skladovať krátko až stredne dlho. Na meter štvorcový vysadzujeme 100 - 300 g cibuliek. Cibule pestované zo sadzačky majú oproti priamo siatej cibule horšiu skladovateľnosť, ale podstatne skorší zber. Vysádzame na pôdach ľahšieho typu, neznáša hnojenie maštalným hnojom. Túto cibuľu môžete vysádzať aj na jeseň alebo na jar v marci až apríli tak, aby koniec krčku mierne vyčnieval nad povrch záhonu do sponu 20 - 30 cm x 4 - 8 cm.Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.