Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Biostimulant na ošetrenie cesnaku Zdravá záhrada 10 g

Novinka
6,50 s DPH / ks 5,42 € bez DPH / ks
Na sklade
Prípravok na ošetrenie cesnaku
Obj. čislo:
27968
EAN:
8595618406822

Biostimulant na ošetrenie cesnaku Zdravá záhrada 10 g

Rastlinný biostimulant vo forme suchého prášku. Obsahuje životaschopné spóry baktérie Bacillus amyloliquefaciens. Tie produkujú fytoalexíny, ktoré stimulujú rast a prirodzenú obranyschopnosť rastlín. Prípravok tak podporuje vzchádzanie, rast a celkovú vitalitu cibuľovej zeleniny. Baktérie sa podieľajú na rozklade organických látok na výživu rastlín.

Prípravok je určený na máčanie cesnaku a iných cibuľovín pred výsadbou, ale aj na použitie aj v priebehu vegetácie na podporenie rastu a vitality rastlín. Je vhodný aj do ekologického poľnohospodárstva. Neobmedzuje zber, následné plodiny ani prírodu.

Dávkovanie : 1 vrecko (10 g) vysypte do 10 l vody, zamiešajte, aby sa obsah úplne rozpustil.

Množstvo strúčikov uvažovaných pre výsadbu na 10 m2 v sieťovom sáčku niekoľkokrát vyplákajte v tekutine a čo najskôr vysádzajte. Zvyškom tekutiny zakropte vysadený záhon.

Veľkosť balenia: 10g.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.