Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Aksamietnica rozložitá - zmes farieb 1 g

0,70 s DPH / ks 0,58 € bez DPH / ks
Na sklade
Naša najpopulárnejšia letnička, rýchlym rastom vytvára kompaktné, hustejšie kríčky vysoké do 35 cm. Je vhodná na záhonové výsadby plošne alebo v skupinkách, na obruby, do okenných hrantíkov, ozdobných nádob, do mobilnej zelene i pre pestovanie v kvetináčoch. Prospieva jej pravidelné odstraňovanie odkvitnutých kvetov. Dobre sa jej darí v každej záhradnej pôde. Má rada slnečné teplé stanovište, znáša ale aj polotieň. Používa sa tiež ako prírodný pesticíd v zeleninových záhradkách (jej vôňa odpudzuje škodcov)
Obj. čislo:
12936
EAN:
8586016690753

Aksamietnica rozložitá - zmes farieb 1 g

 

Špecifikácia

 

prírodný odpudzovač škodcov v záhradke

 

Popis

Naša najpopulárnejšia letnička, rýchlym rastom vytvára kompaktné, hustejšie kríčky vysoké do 35 cm. Je vhodná na záhonové výsadby plošne alebo v skupinkách, na obruby, do okenných hrantíkov, ozdobných nádob, do mobilnej zelene i pre pestovanie v kvetináčoch. Prospieva jej pravidelné odstraňovanie odkvitnutých kvetov. Dobre sa jej darí v každej záhradnej pôde. Má rada slnečné teplé stanovište, znáša ale aj polotieň. Používa sa tiež ako prírodný pesticíd v zeleninových záhradkách (jej vôňa odpudzuje škodcov).

Počet semien v 1g

350 ks

Klíčenie (od výsevu po vzchádzanie) dní

7 - 15 dní

Termín výsevu do pareniska

marec - apríl

Termín výsevu do skleníka / hrantík

marec - apríl

Termín výsevu priamo na záhon

máj - jún

Výsadba na záhon

máj - jún

Hĺbka výsevu

1 cm

min./opt. °C pôdy (výsev)

18 - 21°C

Spon

30 x 30 cm

Vegetačná doba

 

Výška rastliny

15 - 35 cm

Zber

jún - október

hybrid / open polinated

OP

 Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.