Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Agronomie v praxi

40 s DPH / ks 36,36 € bez DPH / ks
Na sklade
Agronomie v praxi - publikácia o porozumení pôdnej úrodnosti a používaní hnojív a to nielen z teoretického, ale najmä praktického hľadiska.
Obj. čislo:
25063

Agronomie v praxi

Neal Kinsey nazbieral ako poradca mnoho skúseností a znalostí, ktoré v ucelenej forme ponúka svojim čitateľom v tejto knihe. Praktickou formou ukazuje, ako práca s pôdou prináša zdravšie plodiny s vyššou úrodou. Pestovatelia ochotní sa od Neala čo-to priučiť, porozumejú úrodnosti pôdy, a to nielen z teoretického, ale najmä praktického hľadiska.

• Naučte sa dať živiny v pôde do rovnováhy, a tým maximalizovať úrody.
• Zistite, prečo klasické hnojenie pomocou N-P-K nestačí.
• Porozumejte správnemu použitiu hnoja, kompostu, orby, mikroživín.

Posledných pár dekád viedol Neal svoje uznávané semináre o pôde, z ktorých vychádza aj táto kniha. V tomto aktualizovanom vydaní čerpá zo svojich skúseností s tisíckami poslucháčov. Na ich základe objasňuje a rozširuje niektoré kapitoly. Tým je
kniha Agronómia v praxi zrozumiteľnejšia a užitočnejšia ako kedykoľvek predtým.

 

O autoroch:

Nealovi Kinseymu sa hovorí „poradca poradcov“. Prostredníctvom svojich obsiahlych kurzov vyškolil stovky poradcov a pestovateľov v metodike vyvažovania pôdnych prvkov pomocou katiónovej výmennej kapacity. Špecializuje sa na vybalansovanie a udržovanie optimálneho stavu pôdy.

Charles Walters bol zakladateľom a výkonným redaktorom Acres U.S.A. Napísal tisíce článkov o technológiách v organickom a udržateľnom poľnohospodárstve. Je autorom a spoluautorom mnohých kníh na túto tému, napríklad Eco-Farm, Weeds – Control Without Poisons, Unforgiven, Fertility from the Ocean Deep, Grass, the Forgiveness of Nature, Dung Beetles, Minerals for the Genetic Code a iné

Agronóm odporúča

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.