Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

AGRO OM hnojivo na okrasné dreviny 1 kg

5,20 s DPH / ks 4,33 € bez DPH / ks
Na sklade

Hnojivo je vhodné pre všetky druhy okrasných drevín a kerov (ihličnatých i listnatých) pestovaných v nádobách i vo voľnej pôde. Obsahuje kokosové vlákna a pravú rohovinu. Toto hnojivo je výborným prostriedkom na podporu zdravého rastu a vyzretia drevín.

Obj. čislo:
3752
EAN:
8594005006027

AGRO OM hnojivo na okrasné dreviny 1 kg

Organicko-minerále hnojivo vyniká vyšším obsahom horčíku, ktorý zlepšuje vybarvenie drevín, a vyšším obsahom draslíku, ktorý podporuje vyzrievanie rastlinných pletív. Hnojivo je vhodné k hnojeniu okrasných kríkov, stromov, živých plotov (listnatých i ihličnatých) a je možno ho použiť pri výsadbe rastlín počas vegetačného obdobia. 

ZLOŽENIE: dusík- fosfor- draslík (5-2-3) v kombinácii s organickou zložkou rastlinného pôvodu (kokosové vlákna, kakaové šupky) pre zvyšovanie úrodnosti pôdy, zabránenie nežiaduceho prehnojenia a reguláciu vodného režimu. Minerálna zložka zaisťuje nárast zelenej hmoty a v pôde pôsobí už niekoľko dní po aplikácii.

DÁVKOVANIE: na plochu 1 m2 použite 100 g hnojiva

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.