Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

AGRO OM hnojivo na muškáty 1 kg

5,20 s DPH / ks 4,33 € bez DPH / ks
Na sklade
Organicko-minerálne hnojivo pre muškáty vytvára ideálne prostredie pre muškáty, pelargónie, petúnie a príbuzné rastliny a podporuje ich v zdravom raste a bohatom nasadení a prefarbení kvetov.
Obj. čislo:
2588
EAN:
8594005006065

AGRO OM hnojivo na muškáty 1 kg

 Organicko-minerálne hnojivo vytvára ideálne prostredie pre muškáty, pelargónie, petúnie a príbuzné rastliny a podporuje ich v zdravom raste a bohatom nasadení a prefarbení kvetov.

 Hnojivo je vhodné pre všetky druhy muškátov a ďalšie príbuzné kvitnúce rastliny pestované v nádobách aj vo voľnej pôde, kde vďaka organickej a minerálnej zložke pôsobí rýchlo a zároveň dlhodobo, a to po dobu až 60 dní. Hnojivo na muškáty je viaczložkové a svojím zložením priaznivo ovplyvňuje vytváranie úrodného humusu v pôde, a tým priamo zvyšuje jej úrodnosť. Organická forma dusíka zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu a reguluje vodný režim rastlín.

DÁVKOVANIE : Na jednu rastlinu 10g hnojiva. Použite priloženú odmerku ( 1 odmerka = 5g hnojiva )

ZLOŽENIE : Viaczložkové hnojivo dusík-fosfor-draslík ( 6-6-5 )

Pre vypestovanie veľkej násady kvetov je veľmi vhodná dodatočná aplikácia hnojiva Tecamin Flower.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.