Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Symbivit bylinky 150 g

4,32 s DPH / ks 3,60 € bez DPH / ks
Na objednávku
Použite prípravok SYMBIVIT Bylinky® na Vaše aromatické bylinky a korenie. SYMBIVIT Bylinky® bol vyvinutý špeciálne pre tento druh rastlín.
Obj. čislo:
25972
EAN:
8594041565311

Symbivit bylinky 150 g

SYMBIVIT Bylinky

  • Zvyšuje obsahu aromatických látok
  • Zlepšuje výživu
  • Zlepšuje rast a zdravotný stav rastlín
  • Výrazne znižuje potrebu zálievky a hnojenia
  • Rastliny sú odolnejšie voči stresu (sucho, presádzanie, a i.)
  • Je vhodný pre ekologické pestovanie

 

Je vhodný pre bylinky ako napr. levanduľa, rozmarín, mäta, bazalka, tymián, materina dúška, majorán, šalvia, petržlen a iné aromatické bylinky vhodný pre ekologické pestovanie.

Aplikácia a dávkovanie SYMBIVITU Bylinky

Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie urastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 15 až 30 g prípravku na rastlinu. Balenie 90 g vystačí na ošetrenie 6 rastlín.

 

Zloženie

Prírodné ílové nosiče, mykorhízne huby, prírodné zložky podporujúce mykorhízu. Ďalšie informácie Vyvarujte sa nadmernému používaniu chemických hnojív. Nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny. Vyvarujte sa použitia chemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácii. Nadmerná zálievka a prehnojenie, najmä superfosfátu, obmedzuje účinnosť prípravku.

 

SYMBIVIT Bylinky

nie je určený pre rastliny z čeľade kapustovité (brokolica, karfiol, kapusta, kel, kaleráb, reďkovka, žerucha, chren, iné.) a mrlíkovitých (repa, špenát, iné.)


Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.