- Úvod
- >>
- BIOOCHRANA
- >>
- Mykorhíza
- >>
- Symbivit paradajky a papriky
Symbivit paradajky a papriky
SYMBIVIT PARADAJKY A PAPRIKY®
Vyskúšajte úplne jedinečný spôsob ošetrenia vašej zeleniny pomocou prípravku Symbivit paradajky a papriky. Vytvorená mykorhíza umožňuje lepší a dlhodobý príjem vody a živín (najmä fosforu a draslíka) a ich efektívnejšie dodanie rastlinám predovšetkým v období dozrievania plodov.
Účinok prípravku SYMBIVIT PARADAJKY A PAPRIKY:
- Zvýšený obsah látok s antioxidačným účinkom
- Zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu zeleniny
- Vyššia výnosnosť a odolnosť
- Lepšie chuťové vlastnosti
- Úplne prírodné pestovanie zeleniny
- Výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia
Vhodný pre paradajky, papriky a ostatné plodovú zeleninu (uhorky, tekvice, melóny, baklažány, ) prípravok môže byť použitý aj pre fazuľu, hrach, všetky cibuľoviny, ovocné kríky a stromy vhodný do voľnej pôdy, skleníkov i fóliovníkov vhodný pre ekologické pestovanie.
Aplikácia a dávkovanie
Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g (1 odmerku, tj. 20 ml) na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie už vyrastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 30 až 45 g prípravku na rastlinu. Plošná aplikácia spočíva v zapravení prípravku 3 cm pod povrch pred sejbou, v dávke 150 g / m2. Prípravok sa môže zmiešať so substrátom v pomere 1,5: 100. Nie je možné rastlinu predávkovať - vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhízy.
Zloženie
Prírodné ílové nosiče, 6 druhov mykorhíznych húb, prírodné zložky podporujúce mykorhízu (výťažky z morských organizmov, keratín, mleté horniny. Doplňujúce informácie - upozornenie Vyvarujte sa nadmernému používaniu chemických hnojív. Nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny. Vyvarujte sa použitia systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácii. Nadmerná zálievka a prehnojovanie, najmä superfosfátu, obmedzuje účinnosť prípravku. &a Nevhodný pre rastliny z čeľade kapustovitých (brokolica, karfiol, kapusta, kel, kaleráb, reďkovka, žerucha, chren, atď.), Mrlíkovitých (repa, špenát, atď.)