Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Symbivit paradajky a papriky

7 s DPH / ks 5,83 € bez DPH / ks
Na sklade
Jedinečný spôsob ošetrenia vašej zeleniny pomocou prípravku SYMBIVIT PARADAJKY A PAPRIKY®.
Obj. čislo:
21382
EAN:
8594041565878

Symbivit paradajky a papriky

SYMBIVIT PARADAJKY A PAPRIKY®

 

Vyskúšajte úplne jedinečný spôsob ošetrenia vašej zeleniny pomocou prípravku Symbivit paradajky a papriky. Vytvorená mykorhíza umožňuje lepší a dlhodobý príjem vody a živín (najmä fosforu a draslíka) a ich efektívnejšie dodanie rastlinám predovšetkým v období dozrievania plodov.

 

Účinok prípravku SYMBIVIT PARADAJKY A PAPRIKY:

  • Zvýšený obsah látok s antioxidačným účinkom
  • Zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu zeleniny
  • Vyššia výnosnosť a odolnosť
  • Lepšie chuťové vlastnosti
  • Úplne prírodné pestovanie zeleniny
  • Výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia

 

Vhodný pre paradajky, papriky a ostatné plodovú zeleninu (uhorky, tekvice, melóny, baklažány, ) prípravok môže byť použitý aj pre fazuľu, hrach, všetky cibuľoviny, ovocné kríky a stromy vhodný do voľnej pôdy, skleníkov i fóliovníkov vhodný pre ekologické pestovanie.

 

Aplikácia a dávkovanie

Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g (1 odmerku, tj. 20 ml) na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie už vyrastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 30 až 45 g prípravku na rastlinu. Plošná aplikácia spočíva v zapravení prípravku 3 cm pod povrch pred sejbou, v dávke 150 g / m2. Prípravok sa môže zmiešať so substrátom v pomere 1,5: 100. Nie je možné rastlinu predávkovať - vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhízy.

 

Zloženie

Prírodné ílové nosiče, 6 druhov mykorhíznych húb, prírodné zložky podporujúce mykorhízu (výťažky z morských organizmov, keratín, mleté horniny. Doplňujúce informácie - upozornenie Vyvarujte sa nadmernému používaniu chemických hnojív. Nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny. Vyvarujte sa použitia systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácii. Nadmerná zálievka a prehnojovanie, najmä superfosfátu, obmedzuje účinnosť prípravku. &a Nevhodný pre rastliny z čeľade kapustovitých (brokolica, karfiol, kapusta, kel, kaleráb, reďkovka, žerucha, chren, atď.), Mrlíkovitých (repa, špenát, atď.)

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.