Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Cesnak sadbový Morado 50/60 mm -paličiak 250g

4,50 s DPH / ks 4,09 € bez DPH / ks
Na sklade
Morado je sadbový cesnak s pevnou hlavičkou, s bielou šupkou a silno fialovo sfarbenou vnútornou šupkou strúčikov. Je cenený pre jeho silnú cesnakovú vôňu a chuť.
Obj. čislo:
28377
EAN:
8586006672585

Cesnak sadbový Morado 50/60 mm -paličiak 250g

Cesnak MORADO je sadbový cesnak s pevnou hlavičkou, bielou šupkou a fialovo sfarbenou vnútornou šupkou strúčikov. Je cenený hlavne pre silnú cesnakovú vôňu a chuť. Obľúbený je vo Francúzsku a Španielsku.

Neskorá odroda sa pýši vysokou úrodnosťou.

Počet strúčikov v hlavičke je 8-10ks.


Pestovanie:

Typ cesnaku, ktorý nevyháňa kvetnú stonku.

Táto odroda sa vysádza na jar, alebo na jeseň a je to tzv. nepaličiak.

Pre dosiahnutie väčších hlávok je v čase sucha  vhodné dodatočné zavlažovanie. Pravidelne okopávame a odburiňujeme. Vysádzame na pôdach ľahšieho typu, neznáša hnojenie maštaľným hnojom.

Cesnak nevysádzajte opakovane do tej istej pôdy, ani do pôdy po iných cibuľovinách.Keď sa začnú listy zafarbovať do hneda, schnúť a stáčať sa nadol, môžeme cesnak vyberať.

Hmotnosť v čase balenia 250 g.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.