Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Pšenice

4,16 s DPH / ks 3,78 € bez DPH / ks
Na sklade
Nielen teoretický základ ale najmä prepojenie aktuálnych a praktických informácií o pestovaní pšenice ponúka táto publikácia. Čitateľovi podáva obraz o správnej voľbe racionálnych postupov a získaniu optimálnej produkcie.
Obj. čislo:
21534

Pšenice

Pšenice

Pěstování, hodnocení a užití zrna

Odbornej poľnohospodárskej verejnosti sa do rúk ponúka monotematická publikácia zameraná na kľúčovú obilninu našich polí, pšenicu. Kolektív pracovníkov MZLU v Brne, ÚKZÚZ v Brne a ZVÚ s.r.o. V Kroměřiži, vedený prof. Jozefom Zimolkom, CSc.. Najväčšia pozornosť je venovaná pestovaniu, počnúc rajonizáciou a zaradením do osevného postupu, cez spracovanie pôdy a výsev, výživu, hnojenie, ochranu pred škodlivými činiteľmi, až po žatvu a pozberové ošetrenie. Pracovníci ÚKZÚZ zaradili do textu podrobné a dobre zrozumiteľné metodiky hodnotenia výživového i zdravotného stavu rastlín, a taktiež o odrodovom skúšobníctve.

 

  • Rok vydania: 2005
  • ISBN: 978808676090
  • Jazyk: Česky
  • Počet strán: 181
  • Väzba: Pevná väzba
  • Vydavateľstvo: Profi Press


Agronóm odporúča

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.