Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

PROTECT HOME - granulovaná nástraha proti mravcom 140 g

4,60 s DPH / ks 3,83 € bez DPH / ks
Na sklade
Granulovaná nástraha proti mravcom Protect Home
Obj. čislo:
15966
EAN:
3664715003724

PROTECT HOME - granulovaná nástraha proti mravcom 140 g

Granulovaná nástraha proti mravcom Protect Home

Insekticídna nástraha pre spotrebiteľov vo forme granúl určená na ničenie mravcov v objektoch a ich okolí. Základnú zložku prípravku tvorí cukor, a preto je prípravok mravcami prijímaný ako potrava, ktorú si mravce odnášajú do hniezd. Prví jedinci hynú po 3-4 dňoch, hniezdo je zničené do 2-4 týždňov od aplikácie prípravku.

Prípravok obsahuje silne horkú látku (Bitrex), ktorá neodpudzuje mravcov, ale bráni náhodnému požitiu človekom a domácimi zvieratami.

Návod na použitie:
Prípravok aplikujte do škár a štrbín kde sú mravce vidieť alebo cestičky mravcov sú viditeľné. Aplikujte nástrahu na miesta chránené pred dažďom. Ak je viditeľný vstup do mraveniska, aplikujte nástrahu do neho. Celá kolónia je zlikvidovaná v priebehu 2-4 týždňov, ale môže to trvať aj 2 mesiace podľa podmienok. Dávkujeme maximálne 8 g nástrahy na 1 mravenisko. Ak je mravenisko vo vydláždených plochách (dlažobný kameň, betón a pod.) aplikujte granule priamo do vstupu do mraveniska. Ak je vstupov do mraveniska viac, rozdelí sa 8 g na jednotlivé vstupy.

Súčasne môžu byť ošetrené maximálne 2 mraveniská.

Účinná látka: imidacloprid 0,5g/kg.

Nepoužívajte vo voľnej prírode! Neklaďte na miesta, ktoré sú dostupné hospodárskym a domácim zvieratám.

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.