Napredujeme v biologickej ochrane rastlín

Niečo na osy 750 ml

Novinka
7,26 s DPH / ks 6,05 € bez DPH / ks
Na objednávku
Kontaktný aorosólový insekticídny sprej na osi a sršne
Obj. čislo:
25060
EAN:
8586006900404

Niečo na osy 750 ml

 

Niečo na osy 

Kontaktný aorosólový insekticídny sprej s okamžitým a predĺženým účinkom, ktorý pôsobí proti hmyzu. Vhodný najmä na boj proti osám a sršňom aj v ich hniezde. Jeho špeciálny ventil vám umožňuje zasiahnút hmyz z diaľky, a to až do 4 metrov, čím eliminuje nebezpečenstvo pred ich zaútočením.

Pri použití proti osám sa aplikuje zo vzdialenosti 2-4 m ideálne dovnútra, prípadne na hniezdo. Najvhodnejšia doba na likvidáciu os je skoro ráno alebo večer. Po starostlivo vykonanej aplikácii uhynú všetci príslušníci hniezda. Pri aplikácii na miesta kde sa hmyz často pohybuje vytvára ochrannú vrstvu, ktorá likviduje hmyz po dobu niekoľkých ďalších dní. Neaplikuje na potraviny, nápoje či plochy s ktorými potraviny prichádzajú do styku.

Balenie: 750 ml

Účinná látka: tetrametrin 0,20 g; permetrín 25/75 0,48 g, piperonyl butoxid 1,20 g

Nech vám nič neujde

Najnovšie informácie a novinky v biologickej ochrane Vašej záhrady, priamo na Váš mail.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.