Menu

Cart

O nás

Organix, s.r.o.

ORGANIX, s.r.o. Nitra vznikla v roku 2005 s cieľom priniesť na slovenský trh produkty, ktoré pomáhajú farmárom riešiť problémy súvisiace s neustále sa meniacimi klimatickými a pôdnymi podmienkami pod vplyvom globálneho otepľovania. Pri výbere produktov z celého sveta dbáme hlavne na účinok a ekologickú nezávadnosť. Sme toho názoru, že najlepším zdrojom týchto produktov sú suroviny rastlinám vlastné, teda príroda samotná.

Sme exkluzívnym zástupcom spoločnosti AGRITECNO FERTIZANTES v SR, ktorá patrí medzi špičku vo výrobe prírodnej výživy a ochrany rastlín vo svete. Pridanou hodnotou firmy ORGANIX je individuálny prístup k pestovateľovi plodín s odborným poradenstvom v používaní týchto produktov. Môžete sa na nás spoľahnúť, že pri riešení Vám odporučíme len to , čo má pre vašu úrodu a jej kvalitu význam.

ORGANIX, s.r.o. disponuje dostatočným zázemím – odbornými poradcami, flexibilným zásobovaním, serióznym prístupom v oblasti financií - aby uspokojilo vaše požiadavky.

Začiatkom roka 2017 sa firma ORGANIX, s.r.o. oddelila od aktivít predajne ORGANIX garden. Momentálne predajňa pôsobí ako samostatný subjekt ORGANIX garden s.r.o. a venuje sa maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju záhradkárskych potrieb, krmív, dekorácii a sezónneho tovaru.

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 1067/323

951 41 Lužianky

Slovenská republika

Tel: 0948/778099

Connect

Prihlásenie / Registrácia